Zaznacz stronę

Zajmujemy się tym, na czym się znamy

  • sprawy krajowe i międzynarodowe oraz
  • mediacje transgraniczne
  • prawo rodzinne
  • sprawy o uprowadzenia rodzicielskie (Konwencja haska)
  • prawo spadkowe
  • prawo rzeczowe (m.in. nieruchomości, hipoteka, współwłasność, własność lokali)
trudna sprawa adwokaci pomogą

Czeka Cię trudna sprawa? Będziemy razem z Tobą.

Bez względu na to czy sprawa wymaga delikatności i empatii, czy chłodnej analizy sytuacji prawnej, cały zespół Kancelarii wykazuje się profesjonalizmem, opartym na merytorycznym przygotowaniu i wieloletnim doświadczeniu. Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję, zwłaszcza, że niejednokrotnie obserwujemy pozytywne efekty naszych działań w życiu Klientów. Na każdym etapie sprawy udzielamy porad prawnych w prosty i zrozumiały sposób, bez zbędnych zawiłości języka prawniczego. Kiedy można, negocjujemy poza salą rozpraw, reprezentujemy też strony w postępowaniach sądowych

Nie stawiamy granic naszej działalności – podejmujemy się spraw krajowych, międzynarodowych, a także mediacji transgranicznych. W razie potrzeby, współpracujemy ze specjalistami z kraju i z zagranicy.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Umów się na rozmowę, zaproponujemy najlepszą formę wsparcia.

PORADY PRAWNE
NEGOCJACJE POZASĄDOWE
PROWADZENIE SPRAW SĄDOWYCH
REPREZETACJA PRZED SĄDEM W POLSCE I ZAGRANICĄ

Top level of professionalism with warm and friendly approach towards my needs as a customer. I highly recommend Mrs Agnieszka, lovely lady with a big heart, dealt with my case immediately with lots of care. I am very grateful for the help!

Nataliya Kyryk

ROZPRAWIAMY NA BLOGU

BLOGROZWOD.PL
WWW.CHILDABDUCTIONBLOG.PL